+1-202-555-0175 support@theme-paradise.com

Wynajem symulatorów

Sorry, your browser does not support inline SVG.

W naszej ofercie znajdziecie wynajem najwyższej klasy symulatorów różnych zdarzeń drogowych. Oferowane przez nas urządzenia, jako jedne z nielicznych na rynku mają wszystkie atesty, certyfikaty i badania, które uprawniają do bezpiecznego działania na terenie całej Unii Europejskiej.

Każdy z naszych symulatorów jest w pełni bezpieczny, oraz zaawansowany technologicznie. Pozwala to na realistyczne odwzorowanie wydarzeń na drodze. Nasze symulatory są estetyczne, jednolite i posiadają nowoczesną oprawę graficzną.

W naszej ofercie są:

– Symulator dachowania – dzięki nam sprawdzisz jak czuje się osoba, która siedzi w dachującym samochodzie. Nasze symulatory realistycznie odwzorowują reakcje auta, a wstrząsy sprawiają, że możesz poczuć się jak w najprawdziwszej sytuacji kryzysowej. Pokażemy Ci też, dlaczego tak ważne jest zapinanie pasów w samochodzie, oraz jak niebezpieczny może być przedmiot, który luźno fruwa po kabinie.

– Symulator zderzenia – zobacz jak zachowuje się auto po zderzeniu, jakie siły oddziałują na kierowcę i pasażerów. Uświadomisz sobie, że ustawienie i odpowiednie podpięcie dziecięcego fotelika to klucz do bezpieczeństwa, a jazda bez pasów nie jest dobrym rozwiązaniem.

– Symulator czasu reakcji i drogi hamowania – auto to nie rower i do jego zahamowania potrzebujesz czasu i miejsca. Sprawdź czas swojej reakcji i umiejętności hamowania. Zobacz też, jak prędkość wpływa na wytracanie prędkości.

– Symulator poślizgu – tzw. troleje. Jazda w trudnych, śliskich warunkach sprzyja wpadnięciu w poślizg. Jak sobie z tym poradzić? Co może stać się, gdy wpadniemy w poślizg?

– Symulator płynnej jazdy – znany, jako talerz stewarta. Symulator pozwoli sprawdzić umiejętności jazdy oraz jej płynność.

Dzięki naszej mobilności, symulatory możemy dostarczyć w każde miejsce w kraju. Symulatory pełnią funkcję edukacyjną, ale są też świetną zabawą.