+1-202-555-0175 support@theme-paradise.com

Oferta eventowa

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Chcesz sprawić, że organizowane przez Ciebie wydarzenie będzie bardziej atrakcyjne, a dodatkowo poprzez zabawę będzie uczyło? Postaw na współprace z nami! Oferujemy pomoc w integracji uczestników poprzez ćwiczenia w najwyższej klasy symulatorach – te są nowoczesne, estetyczne i jednolite graficznie.

Nasz system edukacji opieramy na zaawansowanych, szwedzkich badaniach. Dzięki temu podwyższamy świadomość wszystkich uczestników ruchu.

Mamy sposób na świetną edukację, ale też zabawę i integrację. Czas spędzony z nami jest w pełni bezpieczny, urządzenia obsługują najlepsi trenerzy od bezpieczne jazdy. Każde z naszych urządzeń ma liczne certyfikaty i atesty.

W naszej ofercie są:

– Symulator dachowania – dzięki nam sprawdzisz jak czuje się osoba, która siedzi w dachującym samochodzie. Nasze symulatory realistycznie odwzorowują reakcje auta, a wstrząsy sprawiają, że możesz poczuć się jak w najprawdziwszej sytuacji kryzysowej. Pokażemy Ci też, dlaczego tak ważne jest zapinanie pasów w samochodzie, oraz jak niebezpieczny może być przedmiot, który luźno fruwa po kabinie.

– Symulator zderzenia – zobacz jak zachowuje się auto po zderzeniu, jakie siły oddziałują na kierowcę i pasażerów. Uświadomisz sobie, że ustawienie i odpowiednie podpięcie dziecięcego fotelika to klucz do bezpieczeństwa, a jazda bez pasów nie jest dobrym rozwiązaniem.

– Symulator czasu reakcji i drogi hamowania – auto to nie rower i do jego zahamowania potrzebujesz czasu i miejsca. Sprawdź czas swojej reakcji i umiejętności hamowania. Zobacz też, jak prędkość wpływa na wytracanie prędkości.

Jesteśmy w stanie obsłużyć zarówno małe wydarzenia, jak i ogromne eventy – w ciągu godziny zapewnimy edukację i zabawę dla ponad 1500 osób! Dzięki naszej mobilności działamy na terenie całej Polski. Możemy sami zorganizować event, oraz współpracujemy z różnorakimi agencjami. Pogoda? Dla nas to nie problem. Posiadamy profesjonalne zadaszenie i działamy wewnątrz i na zewnątrz.