+1-202-555-0175 support@theme-paradise.com

Oferta dla dealerów

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Edukacja w salonach samochodowych

Edukacja drogowa i świetna zabawa to klucz do sukcesu udanych drzwi otwartych, lub promocji marki w salonie samochodowym. Dzięki tam, dbając o bezpieczeństwo Klienta, będziesz mógł przeprowadzić na swoim wydarzeniu pełen zakres szkolenia z bezpieczeństwa ruchu drogowego, oraz pokazać uczestnikom jak może skończyć się nieodpowiedzialna jazda.

Nasze szkolenia to połączenia świetnej zabawy i edukacji o bezpieczeństwie drogowym. Wiemy jak ważna jest świadomość i jej podnoszenie.

Nasz program to ciekawe warsztaty, podczas których Klienci będą mogli przekonać się jak ważne jest prawidłowe zapinanie pasów, czy potrafią awaryjnie hamować, oraz co wpływa na nasze bezpieczeństwo podczas jazdy.

Dopasujemy szkolenie do Twoich oczekiwań – dostosujemy je pod produkt, lub markę. Dzięki temu uczestnicy poznają systemy bezpieczeństwa oferowanych przez Ciebie samochodów.

„Super! Po krótkim kursie wiem, że muszę jeździć ostrożniej, a systemy bezpieczeństwa w Nissanie w razie czego pomogą mi w kryzysowej sytuacji”

Nasze urządzenia są jednolite graficznie i designerskie, co podniesie prestiż Twojego wydarzenia. Wynajmujemy symulatory, które posiadają wszelkie atesty i badania, pozwalające na przeprowadzenie bezpiecznych ćwiczeń. Dokumenty te posiadamy, jako nieliczni! Dodatkowo, mamy najwyższej klasy trenerów, którzy pomogą Klientom w zrozumieniu zasad bezpiecznego ruchu.

Dzięki naszej mobilności dostarczymy symulatory w każde miejsce w kraju. Na szkoleniach pokazujemy zasady dachowania, zderzenia, oraz sprawdzamy czas reakcji i drogę hamowania. Wszystko na najlepszych symulatorach.

decy