+1-202-555-0175 support@theme-paradise.com

Coś specjalnego na festyny

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Dbamy o edukowanie lokalnej społeczności

Edukacja poprzez zabawę to najlepszy wybór dla lokalnych i regionalnych festynów i innych wydarzeń plenerowych, czy wewnątrz budynków. Specjalnie dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla jednostek samorządowych (gmin, urzędów miast, powiatów itd.).

Dzięki nam każde lokalne wydarzenie stanie się jeszcze bardziej atrakcyjne. Jest to świetna promocja dla gminy, czy powiatu. Pokazuje, że ta stawia na nowoczesność oraz edukację swoich mieszkańców.

Nasi trenerzy i symulatory bezpiecznej jazdy przyciągną masę osób. Oferujemy pełną obsługę każdego typu festynu, czy lokalnego wydarzenia. Nie boimy się frekwencji, bo podczas festynów obsługujemy często nawet 500 osób.

Sprawimy, że mieszkańcy jednostki będą mieli większą świadomość odnośnie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. To z pewnością przełoży się na mniej wypadków oraz innych zdarzeń drogowych w regionie. Praca z nami to nie tylko edukacja, ale też świetna zabawa i pełna integracja.

Nasze symulatory są estetyczne, jednolite i posiadają nowoczesną oprawę graficzną. Mamy urządzenia najwyższej klasy, w pełni certyfikowane i atestowane. Wynajmowane symulatory są jednolite graficznie, co podnosi prestiż imprezy. Nasi trenerzy to najlepsi fachowcy – dzięki temu edukacja połączona z zabawą będzie ogromnym przeżyciem dla uczestników. Zapewniamy też bezpieczeństwo wszystkim członkom wydarzenia.

Dzięki naszej mobilności, działamy na terenie całej Polski. Nie boimy się pogody, posiadamy zadaszenie, więc możemy działać na zewnątrz, jak i wewnątrz.

W ofercie dostarczamy symulator dachowania, oraz zderzenia i dwóch w pełni wykwalifikowanych trenerów. Po uzgodnieniu możemy dostarczyć również inne urządzenia.

007