+1-202-555-0175 support@theme-paradise.com

Atrakcje podczas targów

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Szukasz atrakcji na swoje targi? Chcesz, żeby organizowane przez Ciebie wydarzenie było ciekawe, a dodatkowo uczyło uczestników? Mamy dla Ciebie świetny wabik!

Nasi trenerzy i symulatory bezpiecznej jazdy przyciągną masę osób. Oferujemy pełną obsługę targów i dużych wydarzeń.

Mamy urządzenia najwyższej klasy, w pełni certyfikowane i atestowane. Wynajmowane symulatory są jednolite graficznie, co podnosi prestiż targów.

Nasi trenerzy to najlepsi fachowcy – dzięki temu edukacja połączona z zabawą będzie ogromnym przeżyciem dla uczestników. Zapewniamy też bezpieczeństwo wszystkim członkom wydarzenia.

W naszej ofercie są:

– Symulator dachowania – dzięki nam sprawdzisz jak czuje się osoba, która siedzi w dachującym samochodzie. Nasze symulatory realistycznie odwzorowują reakcje auta, a wstrząsy sprawiają, że możesz poczuć się jak w najprawdziwszej sytuacji kryzysowej. Pokażemy Ci też, dlaczego tak ważne jest zapinanie pasów w samochodzie, oraz jak niebezpieczny może być przedmiot, który luźno fruwa po kabinie.

– Symulator zderzenia – zobacz jak zachowuje się auto po zderzeniu, jakie siły oddziałują na kierowcę i pasażerów. Uświadomisz sobie, że ustawienie i odpowiednie podpięcie dziecięcego fotelika to klucz do bezpieczeństwa, a jazda bez pasów nie jest dobrym rozwiązaniem.

– Symulator czasu reakcji i drogi hamowania – auto to nie rower i do jego zahamowania potrzebujesz czasu i miejsca. Sprawdź czas swojej reakcji i umiejętności hamowania. Zobacz też, jak prędkość wpływa na wytracanie prędkości.

– Symulator poślizgu – tzw. troleje. Jazda w trudnych, śliskich warunkach sprzyja wpadnięciu w poślizg. Jak sobie z tym poradzić? Co może stać się, gdy wpadniemy w poślizg?

– Symulator płynnej jazdy – znany, jako talerz stewarta. Symulator pozwoli sprawdzić umiejętności jazdy oraz jej płynność.

Uwaga! Dzięki naszej mobilności możemy dojechać na targi w każdym miejscu w kraju! Pamiętaj – dzięki tematyce ruchu drogowego, nasze przybycie będzie interesujące dla uczestników targów każdego typu – od ślubów, po esport i nowoczesne technologie. Nasz udział w wydarzeniu zawsze przyciąga rzesze osób!